partnerzy

         

Rock Rebelia – niezależny front rockowy to miejsce w którym  spotkają  się potencjalni organizatorzy koncertów rockowych, firmy realizujące  wydarzenia  muzyczne oraz zespoły. Założenie jest takie : organizator  nie musi posiadać  wiedzy z zakresu techniki estradowej   by zorganizować swoje wydarzenie muzyczne. Na naszej stronie znajdzie wszystko   scenę ,światło , dzwięk a w zakładkach  "ARTYŚCI" i "WSPIERAMY" zróżnicowane rockowe zespoły muzyczne.

Współpracujemy z firmami nagłośnieniowymi o zasięgu ogólnopolskim , nasi partnerzy posiadają doświadczenie i możliwości sprzętowe. Ich ekipy techniczne zadbają o to, by Wasze rockowe wydarzenie było w pełni profesjonalne: odpowiednio dobiorą scenę , nagłośnienie, oświetlenie, sprzęt i transport który spełni wszelkie wymagania techniczne zespołów, które zaprosicie.

Rock Rebelia Niezależny Front Rockowy nie pobiera żadnej prowizji od organizatora za pomoc w realizacji koncertu . Organizator rozlicza się bezpośrednio z zespołami oraz firmami na podstawie umów z nimi zawartych.  Oferta cenowa którą posiadamy jest ustalona tylko i wyłącznie przez  zespół  bądź przez ich managera. Jesteśmy w stałym kontakcie z zespołami oraz posiadamy wiedzę na temat przedsięwzięć i terminach koncertów.

Dzięki nam oszczędzicie czas, pieniądze, stres związany z organizacją, jednocześnie oferując Waszym gościom i słuchaczom profesjonalną muzyczną ucztę różnych rockowych gatunków muzycznych.       

Robimy to bo chcemy....

Zapraszamy do współpracy !!!

 

Więcej w zakładce PARTNERZY ARTYŚCI WSPIERAMY .