partnerzy

Rock Rebelia – niezależny front rockowy to miejsce w którym  spotkają  się potencjalni organizatorzy koncertów rockowych, firmy realizujące  wydarzenia  muzyczne oraz zespoły.

Nie jesteśmy  agencją koncertową,  niczego nie obiecujemy, z mało znanych zespołów nie zrobimy gwiazd i nie napełnimy Wam portfeli . Artystom bezpłatnie udostępniamy miejsce na swojej stronie internetowej oraz promujemy ważne wydarzenia z życia zespołu/artysty na fanpage Rock Rebelii. Udostępniamy także miejsce zespołom mało znanym          (zakładka „Wspieramy”)

 Mamy nadzieję , że strona Rock Rebelii stanie się dla organizatora koncertu kopalnią ciekawych i nie koniecznie znanych zespołów i zaprosi Was na swoje wydarzenie muzyczne.

Wyrażamy sprzeciw .....

..... by wartościowe polskie zespoły rockowe tkwiły w niebycie; żeby Ci, którzy poświęcili znaczną część życia na bycie muzykiem i podjęli decyzję, by żyć godnie z jej tworzenia – musieli zarabiać teraz na to godne życie na budowach, w barach , sezonowo przy zbiorach szparagów w NRD , czy, o zgrozo, szukali swojego miejsca poza granicami kraju. Nie pytajcie o radio i TV - nie interesują nas układy i układziki tzw. ” głównego nurtu ”, koniec z pukaniem do wszystkich medialnych drzwi, mamy tą świadomość, że dla ” znakomitej ” większości środków masowego przekazu polska muzyka rockowa to margines.

„Dość już tego by polski zespół rockowy jechał na koncert  500 km gratem za 5 tyś.   zapakowanym po sufit sprzętem za 55 tys. i grał koncert za 150 zł , gównianą zupkę i tanie piwo…”

Czy to jest naiwne? …. część z Was powie, że tak …..a może lepiej siedzieć w domu słuchać i oglądać ten „odmózdżacz”, którym nas karmi główny nurt poprzekładany kretyńskimi reklamami, albo czekać na cudownego menago który Was zbawi ( nie ma zbawienia bez poświęcenia , ciężkiej codziennej pracy i krwi na strunach ).

Wspierajmy się , polecajmy, służmy doświadczeniem. Na naszej stronie znajdziecie ludzi krórzy udzielą wam porad w waszej muzycznej drodze. Tak zwarci możemy więcej i godniej.                   

 

Dzięki Waszym pomysłom Rock Rebelia ciągle sie zmienia.... czekamy na Wasze nowatorskie pomysły.

 Nie obracamy się, robimy swoje…..