partnerzy

szatanieclogo

SZATANIEC to marka odzieżowa dedykowana ludziom z zacięciem rock'n'roll-owym, motocyklistom, fantazzzy freak'om i istotom obdarzonym dobrym gustem:).SZATANIEC to marka stworzona w ramach działalności ARCHART DESIGN prowadzonej przez Piotra "Szafę" Szafrańca....więcej o firmie kliknij tutaj.

 

 

dwd sound

Nagłośnienie, oświetlenie, koncerty , obsługa techniczna imprez.

Firma współpracująca z Rock Rebelią zajmuje się kompleksową obsługę nagłośnieniową poczynając od małych produkcji takich jak konferencje, szkolenia, prezentacje poprzez bankiety i zamówienia nietypowe aż po koncerty plenerowe gwiazd…..więcej o firmie kliknij tutaj.

 
lubbuskiedobrze

Lubuskie Dobrze Rockuje (LDR) – to projekt, którego celem jest wspieranie oraz promocja wszelkich działań związanych z szeroko rozumianą muzyką rockową tworzoną i prezentowaną w woj. lubuskim.
LDR z założenia ma stanowić wsparcie zarówno dla młodych zespołów jak i artystów mających już doświadczenie sceniczne. LDR promuje wydarzenia kulturalne organizowane na terenie woj. lubuskiego takie jak koncerty, festiwale, przeglądy muzyczne oraz zajmuje się promocją płyt muzycznych zespołów z regionu. LDR jest platformą wymiany informacji pomiędzy twórcami, odbiorcami i organizatorami. Zobacz wiecej na stronie LDR ... kliknij tutaj.

mswat

Warszawska agencja koncertowa z własnym backlinem oraz salą prób.

Wspaniale jest robić w życiu to, co się kocha. Spełnieniem marzeń jest czerpanie zysku z tej działalności. Najtrudniej jest uzmysłowić sobie, co to miałoby być i spotkać ludzi, którzy czują to samo. Wspieramy talenty, bo cenimy indywidualność i pasję... więcej kliknij tutaj.

dura

Jesteśmy zespołem ludzi z dużym potencjałem, wyobraźnią i doświadczeniem.
Z zamiłowaniem podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Znamy się na tym co robimy i wykonujemy swą pracę od 20 lat z prawdziwą pasją, co gwarantuje najwyższy standard usług. Nie boimy angażować się w trudne wyzwania. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Zleceniodawców i Artystów. Zawsze staramy się przewidywać sytuacje, przez co w trakcie imprezy nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.Kontakt Piort Dura tel.  500 203 960 lub dzwońcie do nas Rock Rebelia tel. 504 059 888.

 

legalatel

Michał Kaczor – radca prawny, właściciel warszawskiej kancelarii Legal Atelier. Doświadczony prawnik biznesowy, specjalista z zakresu prawa autorskiego oraz ochrony wizerunku. Zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów działających w branży kreatywnej, zarówno samych artystów, ich agentów i managerów, jak również producentów i wydawców, agencji reklamowych oraz organizatorów imprez kulturalnych. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu twoja twórczość będzie należycie chroniona, a jeżeli sam korzystasz z cudzej twórczości – zminimalizujesz ryzyko naruszeń i ewentualnych roszczeń osób trzecich. Zobacz wiecej na stronie Legal Atelier ... kliknij tutaj.

 MS Backlibe

MS Backline to wieloletnie doświadczenie zdobyte na trasach koncertowych, festiwalach muzycznych oraz koncertach w kraju jak i zagranicą. To setki godzin spędzonych na scenie z muzykami, ich potrzebami oraz problemami. Jeśli nie mamy sprzętu, który Ciebie interesuje dzisiaj, sprawdź nas jutro. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie backline’u. Wiecej na stronie MS Backline ... kliknij tutaj.

 

 

 

offstage logo

Profesjonalne nagłośnienie w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot), na Pomorzu, Kaszubach i nie tylko...obsługa imprez muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych,wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, rzetelna obsługa, profesjonalna realizacja dźwięku, działamy głównie na Pomorzu (Trójmiasto, Tczew, Marlbork, Elbląg, Pasłęk, Żukowo, Kościerzyna, Kartuzy i okolice), przyjmujemy zlecenia w kraju i za granicą. Zobacz wiecej na stronie Off stage ... kliknij tutaj.