partnerzy

patrykwiatr

Patryk Wiatr motor napędowy Rock Rebelii , który jest z nami od poczatku a od 12 grudnia 2015 r reprezentuje Rebelię w północnej i północno-wschodniej części naszego pięknego kraju. Patryk prowadzi autorskie audycje w Radio Malbork FM.

A designy archart

Graphic Designer from Poland Mainly deal with creating graphics and producing cd/dvd, tshirts and all kind of gadgets for the music industry.     Wiecej na stronie A Designy // Archart ... kliknij tutaj.

 

 

 

 

undergrandtychyfront

Underground Pub w Tychach nie jest zwykłym barem. Czasem jest wyzwaniem – zwłaszcza, gdy po długiej nocy wspinasz się po schodach i ze zdziwieniem stwierdzasz, że słońce już wzeszło. Czasem jest jak styl życia – bywanie w nim wchodzi w krew i uzależnia. Niektórzy twierdzą także, że Under jest po prostu drugim domem, w którym jak nigdzie można odpocząć po pracy, a przez weekend wyszaleć się przy dobrym koncercie lub naładować pozytywnie na parkiecie w trakcie jednej z wielu tematycznych imprez..... więcej kliknij tutaj.

kaflowyfront

 Zapraszamy do klimatycznego dwupiętrowego Klubu Muzycznego w Nowej Soli "Kaflowy". Klub mieści sie przy ulicy ul. Św. Barbary . Zapraszamy na koncerty i imprezy okolicznościowe   .....więcej o klubie kliknij tutaj.

legalatel

Michał Kaczor – radca prawny, właściciel warszawskiej kancelarii Legal Atelier. Doświadczony prawnik biznesowy, specjalista z zakresu prawa autorskiego oraz ochrony wizerunku. Zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów działających w branży kreatywnej, zarówno samych artystów, ich agentów i managerów, jak również producentów i wydawców, agencji reklamowych oraz organizatorów imprez kulturalnych. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu twoja twórczość będzie należycie chroniona, a jeżeli sam korzystasz z cudzej twórczości – zminimalizujesz ryzyko naruszeń i ewentualnych roszczeń osób trzecich. Zobacz wiecej na stronie Legal Atelier ... kliknij tutaj.

 
lubbuskiedobrze

Lubuskie Dobrze Rockuje (LDR) – to projekt, którego celem jest wspieranie oraz promocja wszelkich działań związanych z szeroko rozumianą muzyką rockową tworzoną i prezentowaną w woj. lubuskim.
LDR z założenia ma stanowić wsparcie zarówno dla młodych zespołów jak i artystów mających już doświadczenie sceniczne. LDR promuje wydarzenia kulturalne organizowane na terenie woj. lubuskiego takie jak koncerty, festiwale, przeglądy muzyczne oraz zajmuje się promocją płyt muzycznych zespołów z regionu. LDR jest platformą wymiany informacji pomiędzy twórcami, odbiorcami i organizatorami. Zobacz wiecej na stronie LDR ... kliknij tutaj.

kgsfront

KGS Art Media to pasjonaci, którzy postanowili podzielić się swoim talentem ze światem!
Zajmujemy się kompleksową obsługą audio-wizualną: nagłaśniamy, oświetlamy, fotografujemy, nagrywamy dźwięk i obraz, szkolimy. Więcej o firmie ....kliknij tutaj.

 

offstage logo

Profesjonalne nagłośnienie w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot), na Pomorzu, Kaszubach i nie tylko...obsługa imprez muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych,wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, rzetelna obsługa, profesjonalna realizacja dźwięku, działamy głównie na Pomorzu (Trójmiasto, Tczew, Marlbork, Elbląg, Pasłęk, Żukowo, Kościerzyna, Kartuzy i okolice), przyjmujemy zlecenia w kraju i za granicą. Zobacz wiecej na stronie Off stage ... kliknij tutaj.