partnerzy

patrykwiatr

Patryk Wiatr motor napędowy Rock Rebelii , który jest z nami od poczatku a od 12 grudnia 2015 r reprezentuje Rebelię w północnej i północno-wschodniej części naszego pięknego kraju. Patryk prowadzi autorskie audycje w Radio Malbork FM.

A designy archart

Graphic Designer from Poland Mainly deal with creating graphics and producing cd/dvd, tshirts and all kind of gadgets for the music industry.     Wiecej na stronie A Designy // Archart ... kliknij tutaj.

 

 

 

 

proradio

Pro-Radio jest legalnie działającą internetową stacją radiową. Mamy podpisane umowy z instytucjami pobierającymi opłaty za emitowaną muzykę - ZAIKS, STOART, ZPAV.
Naszym celem jest promowanie zdolnych artystów, wkraczających na rynek muzyczny, jak i tych, którzy już coś osiągnęli, lecz wciąż są nieobecni w komercyjnych mediach. Interesują nas wykonawcy z kręgu szeroko rozumianej muzyki rockowej. Przy pomocy strony internetowej
www.proradio.pl i kanału audio, jak i współpracy z instytucjami i portalami skierowanymi na muzykę, chcemy pomagać wykonawcom dotrzeć do osób działających w przemyśle muzycznym (wydawców, promotorów, itp.), którym nie jest obojętna ambitna muzyka.

www.proradio.pl

dura

Jesteśmy zespołem ludzi z dużym potencjałem, wyobraźnią i doświadczeniem.
Z zamiłowaniem podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Znamy się na tym co robimy i wykonujemy swą pracę od 20 lat z prawdziwą pasją, co gwarantuje najwyższy standard usług. Nie boimy angażować się w trudne wyzwania. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Zleceniodawców i Artystów. Zawsze staramy się przewidywać sytuacje, przez co w trakcie imprezy nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.Kontakt Piort Dura tel.  500 203 960 lub dzwońcie do nas Rock Rebelia tel. 504 059 888.

 

 
lubbuskiedobrze

Lubuskie Dobrze Rockuje (LDR) – to projekt, którego celem jest wspieranie oraz promocja wszelkich działań związanych z szeroko rozumianą muzyką rockową tworzoną i prezentowaną w woj. lubuskim.
LDR z założenia ma stanowić wsparcie zarówno dla młodych zespołów jak i artystów mających już doświadczenie sceniczne. LDR promuje wydarzenia kulturalne organizowane na terenie woj. lubuskiego takie jak koncerty, festiwale, przeglądy muzyczne oraz zajmuje się promocją płyt muzycznych zespołów z regionu. LDR jest platformą wymiany informacji pomiędzy twórcami, odbiorcami i organizatorami. Zobacz wiecej na stronie LDR ... kliknij tutaj.

legalatel

Michał Kaczor – radca prawny, właściciel warszawskiej kancelarii Legal Atelier. Doświadczony prawnik biznesowy, specjalista z zakresu prawa autorskiego oraz ochrony wizerunku. Zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów działających w branży kreatywnej, zarówno samych artystów, ich agentów i managerów, jak również producentów i wydawców, agencji reklamowych oraz organizatorów imprez kulturalnych. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu twoja twórczość będzie należycie chroniona, a jeżeli sam korzystasz z cudzej twórczości – zminimalizujesz ryzyko naruszeń i ewentualnych roszczeń osób trzecich. Zobacz wiecej na stronie Legal Atelier ... kliknij tutaj.

arc music mixer

Muzyka, cóż to takiego? Dla niektórych to dźwięki, które wydobywają się z głośnika. Dla nas muzyka to nasza pasja, a jeżeli hobby i pasję można połączyć z pracą to nas bardzo to cieszy, bowiem w wyniku tego połączenia powstało ARC Music.Tak więc muzyka jest naszą praco-pasją i uważamy, że jest to najlepsze z możliwych połączeń, gwarantujące że to co robimy będziemy robić dobrze. A co robimy? Hmm,… górnolotnie mówiąc: Naszą pracą przenosimy naszych klientów w nieco inny, piękniejszy świat. :) Muzyka to praca-pasja, a realizacja koncert to dla nas coś niesamowicie wspaniałego, czyli mistrzostwo świata. A Skoro jest to coś niesamowicie wspaniałego i to właśnie dlatego urodziło się nasze „dziecko” ARC Music, czyli firma zajmująca się realizacją, czyli nagłośnieniem i oświetleniem koncertów i imprez. Naszych Klientów zarażamy pasją, zaangażowaniem i uśmiechem oraz czymś czego sami nie potrafimy nazwać, ale wiemy że jest to fajne. Zapraszamy do kontaktu i spotkania z naszą pasjo-pracą i… tym czymś fajnym  .Zespół ARC Music. Zobacz więcej na stronie ARC Music ... kliknij tutaj.

 

 

offstage logo

Profesjonalne nagłośnienie w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot), na Pomorzu, Kaszubach i nie tylko...obsługa imprez muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych,wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, rzetelna obsługa, profesjonalna realizacja dźwięku, działamy głównie na Pomorzu (Trójmiasto, Tczew, Marlbork, Elbląg, Pasłęk, Żukowo, Kościerzyna, Kartuzy i okolice), przyjmujemy zlecenia w kraju i za granicą. Zobacz wiecej na stronie Off stage ... kliknij tutaj.